Porównujemy rynek pierwotny i wtórny. Ceny mogą być wyższe lub niższe od wartości nominalnej.

Chelsea bilety

Obecnie, 3 serwisów biletowych oferuje bilety wstępu oraz pakiety podróżne na mecz Chelsea

Bilety na mecze domowe Chelsea FC na Stamford Bridge są bardzo popularne i niełatwe do zdobycia. Wybierz mecz i porównaj ceny biletów u największych sprzedawców oraz oferty biur podróży.

Jak kupić tanie bilety na mecz Chelsea?

Jednym ze sposobów jest dołączenie do klubu a następnie samodzielne ubieganie się o bilety. Nie ma jednak gwarancji, że w ten sposób je otrzymasz. Innym, bardziej praktycznym sposobem jest zakup biletów u jednego z partnerów klubu, wymienionych na naszej stronie. Dzięki temu, będziesz mieć gwarancję zdobycia biletu na interesujący cię mecz. Istnieje duża liczba serwisów, oferujących bilety na mecze piłkarskie. Sprawdź ofertę wszystkich sprzedawców.

Porównaj ceny biletów na mecze Chelsea FC

Ceny mogą się znacząco różnić, nie tylko między meczami, ale także w obrębie jednego wydarzenia. Jak ważne jest dla Ciebie miejsce blisko murawy? Często, miejsca znajdujące się na dolnym długim boku trybun kosztują dwa razy więcej niż miejsca na górnym krótkim boku. Bez względu na Twoje preferencje, podajemy wszystkie możliwe alternatywy w naszej tabeli porównawczej.

Wycieczki piłkarskie na mecze Chelsea

Jeśli nie masz czasu lub chęci szukania odpowiedniego miejsca na nocleg oraz organizowania przelotów, możesz zakupić w pełni zorganizowaną wycieczkę piłkarską, dopasowaną do Twoich potrzeb. Pakiet obejmuje bilet, hotel oraz podróż.

Stamford Bridge, Londyn

Stadion znajduje się w bardzo ładnej okolicy, zachęcającej do spacerów oraz wizyty w jednym z licznych pubów, restauracji itd. Podaruj sobie prawdziwą przyjemność oglądania meczu na żywo i dołącz do ponad 40 000 innych kibiców.

Chelsea Spotkania 2024 | 2025

Bilety na mecze Chelsea

Na tej stronie możesz porównać ceny i kupić bilety na wszystkie mecze klubu Chelsea. Masz do wyboru zakup samych biletów meczowych i samodzielne załatwianie zakwaterowania oraz transport, oraz zakup zorganizowanej wycieczki piłkarskiej od jednego ze sprzedawców oferujących pakiety podróżne, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na szukanie odpowiednich hoteli i lotów. Współpracujemy z największymi biurami podróży oraz godnymi zaufania sprzedawcami biletów w całej Europie. Kupując bilety u jednego z naszych partnerów, możesz czuć się bezpiecznie.

O klubie Chelsea FC

Chelsea, czyli „The Blues” ", jest jednym z najpopularniejszych klubów w Premier League. Jest to czołowa drużyna piłkarska, co roku walcząca, zarówno o tytuł ligowy, jak i zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów. Dzięki wspaniałym zawodnikom, takim jak Hazard, Willian i Courtois, Chelsea jest nie lada gratką na fanów piłki nożnej. Również rosyjski właściciel drużyny, Abramowicz, przyczynił się do sukcesu zespołu i pozwolił klubowi ewoluować w ciągu ostatniej dekady.

Stamford Bridge

Najłatwiej dostać się na Stamford Bridge metrem z dworca Fulham Broadway na linii District lub autobusami linii 14, 211 i 414. Stadion może pomieścić ponad 41 000 widzów i wyprzedaje się w mgnieniu oka. W okolicy stadionu znajduje się wiele pubów, restauracji i centrów handlowych, w których można spędzić czas przed i po meczu.

Wielkie mecze

Chelsea nie ma konkretnego rywala, ale mecze z Arsenalem, Liverpoolem i Manchesterem United są zawsze bardzo interesujące. Fulham jest jedną z drużyn znajdujących się najbliżej Stamford Bridge, ale ze względu na dużą różnicę w możliwościach nie jest to zespół zagrażający Chelsea.

Ile kosztują bilety na mecz Chelsea?

Jeśli jest to mecz z najlepszymi drużynami świata, ceny biletów są zazwyczaj najwyższe. Na naszej stronie znajdziesz ceny biletów na wszystkie mecze. Aby zobaczyć dokładne ceny, kliknij jeden z meczy i uzyskaj więcej informacji.

Jak kupić bilety na mecze wyjazdowe Chelsea?

W naszym porównaniu znajdują się wszystkie mecze, zarówno te, grane w domu, jak i mecze rozgrywane na wyjeździe. Jeśli chcesz obejrzeć mecz wyjazdowy i usiąść razem z innymi kibicami klubu Chelsea, upewnij się, że kupujesz bilety do sekcji wyjazdowej trybun.

Informacje o biletach

https://www.chelseafc.com/en/tickets---membership/buy-tickets