Porównujemy rynek pierwotny i wtórny. Ceny mogą być wyższe lub niższe od wartości nominalnej.

Liverpool bilety

Obecnie, 2 serwisów biletowych oferuje bilety wstępu oraz pakiety podróżne na mecz Liverpool

Jeśli szukasz biletów na Liverpool FC, to trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj możesz łatwo porównać ceny biletów na mecze Liverpoolu w różnych serwisach sprzedażowych.

Jak kupić tanie bilety na mecz Liverpoolu?

Liverpool to jeden z najpopularniejszych klubów piłkarskich w Europie, dlatego też zdobycie biletu na mecz nie jest najłatwiejsze, zwłaszcza na ważne wydarzenia. Jeśli jesteś członkiem klubu, być może łatwiej będzie Ci zdobyć bilet, ale i tak najłatwiejszym sposobem na zakup biletu jest skorzystanie z pośrednictwa jednej z firm, wymienionych na naszej stronie.

Porównaj ceny biletów na mecze Liverpool FC

Istnieje duża różnica między cenami biletów w zależności od tego, gdzie chcesz siedzieć. Zazwyczaj, najtańszą opcją są górne, boczne siedzenia. Z kolei, miejsca środkowe, dłuższe boczne są najbardziej kosztowne. Sprawdź najtańsze opcje zakupu na naszej stronie internetowej, oferowane przez godnych zaufania sprzedawców.

Pakiety podróżne na mecz Liverpoolu

Możesz kupić sam bilet na mecz, ale możesz także zdecydować się na zakup pełnego pakietu podróżnego do Liverpoolu, korzystając z ofert, znajdujących się na naszej stronie. Wybierz hotel i linię lotniczą, a otrzymasz wszystko w jednym pakiecie. Sprawdź również, jakiego rodzaju gwarancje zapewnia Ci biuro podróży.

Anfield, Liverpool

Myśląc o Anfield, trudno nie mieć w pamięci 54 000 gardeł, śpiewających wspólnie hymn klubu „You’ll Never Walk Alone”. Niedawno odnowiony obiekt jest zdecydowanie wart obejrzenia przez pasjonatów piłki nożnej, niezależnie od tego, czy są kibicami Liverpoolu.

Liverpool Spotkania 2023 | 2024

19

maj

2024

Liverpool

vs

Wolverhampton

Anfield

Premier League

od 1 515 PLN

Dowiedz się więcej

Bilety na mecz Liverpool FC

Liverpool to jedna z najlepszych drużyn w Premier League i bardzo popularny klub na arenie międzynarodowej. Szybko i prosto zarezerwuj bilety na mecz Liverpoolu poprzez strony naszych partnerów. Oprócz możliwości zakupu zorganizowanej wycieczki piłkarskiej, istnieje również opcja zakupu samych biletów. Wybierz mecz z listy i porównaj ceny ofert z różnych biur podróży oraz z różnych serwisów biletowych. Niezależnie od tego, czy chcesz zobaczyć „The Reds” grających w lidze, czy w jakimkolwiek pucharze, znajdziesz dostęp do biletów na naszej stronie internetowej.

O klubie Liverpool FC

Liverpool jest jednym z największych i najbogatszych klubów piłkarskich w Europie, a od czasu pozyskania Mohameda Salaha, Jürgena Kloppa i Virgila Van Dijka, ich notowania jeszcze wzrosły. Klub został założony w 1892 roku i jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Wielkiej Brytanii z 18 zwycięstwami ligowymi i 5 tytułami europejskimi. Dni największej świetności klubu przypadają na lata 70. i 80., a w 1984 zdobyli potrójną koronę, czyli: tytuł Mistrzów Ligi, Puchar Zwycięzców Ligi oraz tytuł Zwycięzców Pucharu Europy (dzisiejsza Liga Mistrzów).

Anfield Road

Ojczyzna Liverpoolu, Anfield Road, wręcz oddycha piłką, a każdy mecz zaczyna się od gromko śpiewanego hymnu klubu „You'll Never Walk Alone”. Na stadionie i wokół niego panuje genialna atmosfera, stworzona przez prawdziwych miłośników piłki nożnej - coś, czego trzeba doświadczyć, zwłaszcza jeśli Liverpool FC jest bliski Twojemu sercu. Stadion Anfield znajduje się w północno-wschodniej części miasta, w pobliżu Stanley Park i po odbudowie może pomieścić 54 074 widzów. Stadion znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum i można do niego łatwo dotrzeć komunikacją miejską.

Derby Merseyside oraz Derby North West

Derby z lokalnym konkurentem Evertonem są bardzo ważnym wydarzeniem dla kibiców Liverpoolu. Równocześnie, jest to stosunkowo spokojna potyczka sportowa w porównaniu do wielu innych derbów. Dla przykładu, North West Derby, mecz pomiędzy Liverpoolem i Manchesterem United jest uważany za jedną z największych rywalizacji w piłce nożnej na świecie. Mecz ten cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, w związku z czym ceny biletów bardzo szybko rosną.

Ile kosztują bilety na mecz Liverpoolu?

Nasza strona umożliwia zapoznanie się z cenami na każdy pojedynczy mecz, dzięki czemu możesz łatwo porównać ceny biletów u różnych sprzedawców. Pamiętaj, że wybór miejsc znacząco wpływa na cenę.

Jak zdobyć bilety na mecze wyjazdowe Liverpoolu?

< p>Jeśli zdecydujesz się zobaczyć swoją drużynę w meczu wyjazdowym, możesz liczyć na wspólne podróżowanie z lojalnymi kibicami drużyny. Na naszej stronie podajemy ceny samych biletów, ale także ceny pełnych pakietów podróżnych, oferujących nocleg i przeloty, zarówno na mecze domowe, jak i wyjazdowe.

Informacje o biletach

http://www.liverpoolfc.com/tickets/how-to-buy-tickets

Najtańsze mecze rozgrywane u siebie

19

maj

2024

Liverpool

vs

Wolverhampton

Anfield

Premier League

od 1 515 PLN

Dowiedz się więcej

Najdroższe mecze rozgrywane u siebie

19

maj

2024

Liverpool

vs

Wolverhampton

Anfield

Premier League

od 1 515 PLN

Dowiedz się więcej